המלצות

 

 

 

 

 
 

יאיר רחמים ואלון שמשון

ברצוננו להודות ל"דרן מעבדות" על שסייעו לנו לקדם את הפרויקט שלנו. כשני יזמים צעירים בעלי רעיון לפיתוח ובכוונה להקים חברה חיפשנו מעבדה המתאימה לצרכינו, שבאמצעותה נוכל לפתח את הרעיון שלנו.התוונו תוכנית עבודה עם ד"ר סטיב דרן אותה הוא וצוותו הוציאו לפועל ויחד איתם פרצנו דרך והצלחנו להגשים רעיון מן התאוריה אל הפועל.מודים לכם על עזרתכם ועבודתכם לקידום הפיתוח שלנו. בתוך כך, תודה מיוחדת לד"ר סטיב דרן ולולדה.
בברכה, 
פברואר 2012.


 

מערכות ביו מגנזיום 

בספטמבר 2007 שכרנו משרד ומעבדה במרכז היזמות של מעבדות דרן. מהר מאד הבנו שלא שכרנו רק שטח עבודה אלא הצטרפנו למשפחה חמה ולצוות מקצועי ומנוסה. הערך המוסף שקיבלנו מהצטרפותנו למעבדות דרן היה אדיר ולא ניתן להעריך אותו בעזרת כלים כלכליים: קיבלנו ייעוץ בנושא קבלני משנה מקומיים, ייעוץ בנושא הרכבת ובניית מערכות ניסוי ייחודיות וקיבלנו הדרכה בביצוע של ניסויים שונים בתחום הכימיה. עצם השהייה במרכז היזמות הקל על העבודה השוטפת גם מבחינה אדמיניסטרטיבית – השם "ד"ר סטיב דרן" או "דרן מעבדות" פותח דלתות אצל כל הגורמים המאשרים, הספקים הגדולים ובמסדרונות הבירוקרטיה הישראליים. – שאינם ששים לשתף פעולה עם גורמים חדשים בתחום. כמו שכבר ציינתי הצטרפנו גם למשפחה חמה – יחס חברי, עזרה ועצות בכל תחומי החיים נתנו הרגשה של מקום עבודה גדול ותומך. אירועים בחגים, ארוחות צהריים משותפות וסתם שיחות מסדרון הינן חלק מן השגרה במעבדות. אני ממליץ בחום לכל מי ששוקל לשכור שטח עבודה מדעי להגיע למעבדות דרן ולהתרשם מהמקום עצמו ולנסות לספוג קצת מן הערך המוסף ומהאווירה המיוחדת במקום.

טל ירד,
מהנדס פיתוח בכיר,
מערכות ביומגנזיום בע"מ.


 

BaRi Food

לכל מאן דבעי. 

הסיוע, התשתיות וטכניים שמצאתי במעבדה דרן אפשרו לי לבצע הוכחת ייתכנות ראשונית של הקונספט בפרויקט במימון תנופה .הניהול בדרן היה פתוח לשמוע על הצרכים שלי. זה היה הקרוב וגמיש מספיק בכדי לאפשר לי לעבוד על בסיס שונה בשלבים שונים של הפרויקט. האווירה בדרן מעבדות מאוד תומכת וידידותית, עד כדי כך שהניהול היה מסוגל להציע את השימוש בציוד השייכים לקבוצות אחרות כיום מתארחות בדרן. לסיכום, אני מאוד ממליץ בחום על דרן מעבדות ומתקנים שהם מציעים. 

ד"ר נעמי ז'ק. 


 

ד"ר נינו אליהו

לכול המתעניינים שלום רב.
אני ד''ר נינו אליהו שכרתי באוגוסט 2011 מעבדה עבור ביצוע עבודת מחקר במעבדות דרן. הסיפור שלי בקצרה, אני ירושלמית ומאוד רציתי לבצע מחקר ביולוגי בירושלים, אך לאחר שלא מצאתי בה מקום מתאים לעבודתי, הציעו לי לפנות לד"ר סטיב דרן בנס ציונה. האמת חששתי שלא יהיה לי נוח עם הנסיעות, אבל לאחר פגישה עם עופר דרן, קיבלתי החלטה: זה המקום להצלחה....עכשיו לאחר מעשה, אני רוצה להודות להנהלה ולצוות המושלם של המעבדות על סיפוק מלא, עזרה ותמיכה במחקר .נהניתי מהשהייה במקום, מהשירות המקצועי ויחסי האנוש, בתוך תקופה קצרה עשיתי חברים חדשים בעבודה שתמיד אשמח לעבוד איתם. לפי בקשתי כל כלי וכל ציוד שלו הצטרכתי היה לשרותי, דבר שהקל על עבודת המחקר המורכבת שלי וזירז אותה מאוד. לשמחתי הצלחתי לסיים את המחקר בחצי מזמן שהקצבתי, המשך העבודה על כתיבת הפטנט אמנם תהיה בירושלים, אבל אני יודעת שכשיגיע הזמן לסבב ניסויים נוספים לא אחפש מקום אחר, מעבדות דרן תמיד ייעמדו לצידי ולעזרתי. אני מציעה בחום למי שזקוק למעבדה לביצוע מחקר, להשתמש בשרותי המעבדה של מעבדות דרן. 
תודה מקרב לב ל: עופר, ד''ר פאינה, ד''ר סטיב, פבלו וולדה.
שהיה לנו שנה טובה ומוצלחת.
ניפגש
ד"ר נינו אליהו.
האונ' העברית ירושלים.